TigVote.ru  
Меню

Регистрация
Забыли пароль?
Помощь
Старый форум
Новый форум
Новости
Download
Главная

Вход для пользователей

Логин

Пароль


Голосования

TigVote 2.05 online
Оберіть Учасника
75.Шеремета Руслана Олександрівна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 2 курс, група 2Р.  569(5.01%)
2.Крупський Андрій Станіславович, Вінницький торговельно-економічний інститут, 4 курс, група МЗД-41д. 537(4.73%)
74.Михалевич Олексій Володимирович, Вінницький національний технічний університет, 4 курс, група 1БС-07. 483(4.26%)
41.Савицька Анастасія Анатоліївна, Вінницький національний медичний університет ім.М.Пирогова, 5 курс, група 7а. 439(3.87%)
7.Маліночка Аліна Олексіївна, Вінницький національний технічний університет, 2 курс, група 4СІ-09 4. 425(3.74%)
31.Лещук Тетяна Олегівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, гр. МР-41д. 352(3.1%)
36.Мельник Марина Сергіївна, Вінницький торговельно-економічний нститут КНТЕУ, 4 курс, група МО-42д. 336(2.96%)
19.Ольшевська Ольга Романівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група ЕП-41д. 331(2.92%)
132.Слєпцова Олена Олександрівна, Вінницький національний технічний університет, 5 курс, група МБ-06. 287(2.53%)
38.Чобанова Емілія Аллахвердіївна, Вінницький Державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 5 курс, група А. 275(2.42%)
56.Зеленько Юлія Ігорівна,Вінницький національний технічний університет, 2 курс, група 2СІ-09. 266(2.34%)
42.Шапкіна Вікторія Вікторівна, Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ, 5 курс, група ЕП-51(м). 263(2.32%)
51.Гора Інна Сергіївна, Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група ДФ-42д 4. 259(2.28%)
44.Столярчук Анна Миколаївна, Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група ДФ-42. 244(2.15%)
49.Баланчук Оксана Юріївна, Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, 4 курс, група ОПс-42. 236(2.08%)
81.Бурлаченко Руслан Борисович, Вінницький філіал національної академії зв’язку ім. Попова, 6 курс, група МІМ-62. 234(2.06%)
9.Кулькова Марина Вікторівна, Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, 5 курс, група Ф-71. 231(2.04%)
33.Пилипчук Ірина Григорівна, Вінницький торговельно-економічний інститут, 4 курс, група МТІ-41. 210(1.85%)
8.Костюченко Андрій Станіславович, Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група ДФ-41. 209(1.84%)
1. Добровольський Андрій Віталійович, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група МЗД-41д. 173(1.52%)
15.Слуцька Ірина Валеріївна, Вінницький національний технічний університет, 4 курс, група 2МОф-07. 164(1.45%)
133.Герасимовська Анастасія Валеріївна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 2 курс, група 2Д. 160(1.41%)
54.Загнітко Ольга Борисівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 2 курс, група МР-21д. 155(1.37%)
80.Пшеничнюк Дмитро Анатолійович, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 3 курс, 3 - Б група. 152(1.34%)
89.Дрозд Максим Сергійович, Вінницький національний технічний університет, 3 курс, група ЗВ-08. 149(1.31%)
57.Ковальчук Діана Миколаївна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 3 курс, група ДФ-31. 136(1.2%)
99.Федоришен Олександр Юрійович, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 3 курс, група А. 132(1.16%)
48.Шаргородська Вікторія Борисівна, Вінницький торговельно – економічний інститут КНТЕУ, 3 курс, група ЕК-31д. 128(1.13%)
18.Мельник Марина Анатоліївна, Вінницький національний технічний університет, 3 курс, група РТт-08. 111(0.98%)
47.Воробйова Вікторія Олександрівна, Вінницький торговельно – економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, ДФ-41 д. 108(0.95%)
37.Шутяк Тетяна Олексіївна, Вінницький національний технічний університет, 4-ий курс, група РАм-07. 107(0.94%)
59.Кравчук Іван Анатолійович, Вінницький національний технічний університет, 2 курс, група 2Есм-09. 105(0.93%)
109.Вараниця Анна Вікторівна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 3 курс, група У(1). 105(0.93%)
3.Шемета Ольга Валеріївна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група МЗД-41 . 102(0.9%)
35.Тихонова Дарина Володимирівна, Вінницький національний технічний університет, 3 курс, група ЕП-08. 101(0.89%)
4.Калашніков Андрій Федорович, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група ЕП-41. 97(0.85%)
45.Леоненко Вадим Павлович, Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група МР-42д. 97(0.85%)
123.Білінський Михайло Юрійович, Вінницький національний технічний університет, 4 курс , група МоБ – 07. 97(0.85%)
17.Бондар Віктор Олександрович, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група МЗД-41д. 95(0.84%)
25.Віт Ольга Владиславівна, Вінницький національний технічний університет, 2 курс , н РТЗП Ртр09. 92(0.81%)
106.Главацький Дмитро Анатолійович,Вінницька філія ВНЗ «Європейський університет», 5 курс, група 52 Д\Б. 90(0.79%)
22.Артимчук Вікторія Іванівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група МЗД-41д. 87(0.77%)
61.Ліщук Ольга Сергіївна, Вінницький Національний Технічний Університет, 5 курс, група ЛОТім-10. 79(0.7%)
112.Денисюк Аріна Володимирівна, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, 5 курс, 5 група. 79(0.7%)
23.Мельник Дмитро Васильович, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група ЕП-41. 78(0.69%)
119.Ярошенко Тетяна Василівна, Вінницький національний технічний університет, 5 курс, 2ім-08ТМ. 76(0.67%)
55.Рубаха Ігор Олександрович, Вінницький факультет Київського університету культури, 2 курс, група МГБ-29 д. 74(0.65%)
82.Остапюк Анна Андріївна, Вінницький національний технічний університет ,н РТЗП, ФРТТК, 2 курс, група РТ-09. 71(0.63%)
108.Августович Богдан Іванович, Вінницький національний технічний університет, 4 курс, група 1Б-07. 69(0.61%)
100.Костюк Наталія Борисівна, Вінницький національний технічний університет, 4 курс, група 1ЗВ-07. 67(0.59%)
24.Басараб Сергій Олександрович, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 5 курс, група ТКЛ-51з(с). 62(0.55%)
43.Бондарчук Надія Анатоліївна, Вінницький національний медичний університет ім. М.Пирогова, 3 курс, группа 43. 61(0.54%)
92.Катеринюк Катерина Григорівна, Технологічний-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету, 3-й курс, група 613-Б. 60(0.53%)
78.Тутецька Юлія Василівна, Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського, 4 курс, група Г. 59(0.52%)
16.Мрочко Тетяна Василівна, Вінницький національний технічний університет, 3 курс, група 2Б-08. 56(0.49%)
62.Матковська Катерина Олександрівна, Вінницький національний технічний університет, 2 курс, група 1РТр-09. 53(0.47%)
116.Нетяга Інна Василівна, Вінницький національний технічний університет, 4 курс, група 1БС-07. 53(0.47%)
46.Олесенко Інна Сергіївна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 3 курс, група ЕП-31д. 52(0.46%)
91.Нідзельська Юлія Юріївна, Вінницький торговельно-економічний, 4 курс, група Т-41. 52(0.46%)
135.Пристаєвич В`ячеслав Володимирович, Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, 5курс, група ЕПвс-51.  51(0.45%)
77.Гусєв Олексій Сергійович, Вінницький національний технічний університет, 2-й курс, група 1АТ-09. 47(0.41%)
125.Швець Інна Анатоліївна, Вінницька філія ВНЗ «Європейський університет», Вінницька філія, 5 курс, група 51 Д/Ф. 47(0.41%)
130.Пастушенко Людмила Сергіївна, Вінницький національний технічний університет, 5 курс, група МБ-06. 47(0.41%)
96.Шевчук Олексій Сергійович, Вінницька філія ВНЗ «Європейський університет», 5й курс, група 52 Д/Б. 46(0.41%)
20.Савченко Наталія Володимирівна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, 5 курс, група В. 45(0.4%)
76.Рогульський Олег Іванович, Вінницький національний технічний університет, 4курс, група 2РТт-07. 43(0.38%)
122.Фесенко Анастасія Олександрівна, Вінницький національний технічний університет, 4 курс, 1Б-07. 42(0.37%)
110.Гапчак Мирослава Сергіївна, Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, 2 курс, ОПвн 21. 36(0.32%)
14.Корчова Ірина Ігорівна, Вінницький кооперативний інститут, 4 курс, група М-41. 35(0.31%)
84.Бабенков Гліб Георгійович, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група МТІ 41. 35(0.31%)
60.Ліщинський Антон Сергійович, Вінницький Державний Педагогічний Університет ім. М.Коцюбинського, 3 курс, група Б. 34(0.3%)
105.Янчик Марія Володимирівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 3 курс, група ТОЗТ-31. 32(0.28%)
66.Стрій Аліна Олександрівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КТЕУ, 4 курс, група ЕП-41. 31(0.27%)
67.Стрій Інна Олександрівна, Вінницький будівельний технікум, 2 курс, група 27-пФ. 27(0.24%)
70.Ткачук Максим Вікторович, Вінницький торговельно-економічний інститут, 4 курс, група ЕП-41д. 27(0.24%)
30.Колупаєва Мар'яна Михайлівна, Вінницький національний технічний університет, 4-й курс, УБ – 07. 26(0.23%)
97.Крижак Олеся Ігорівна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 2курс, група В1. 26(0.23%)
5.Сапожнікова Катерина Анатоліївна, Вінницький державний педагогічний університет, 5 курс, група ІМФТО.  25(0.22%)
69.Терешко Діана Володимирівна, Вінницький національний технічний університет, 2 курс, група 1МОз-09. 25(0.22%)
13.Дармограй Костянтин Васильович, Вінницький національний технічний університет, 5 курс, група ТВ-10 м. 24(0.21%)
107.Пилявець Сніжана Анатоліївна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТУ, 4 курс, група МТІ 41. 24(0.21%)
128.Оксамитний Володимир Костянтинович, Вінницький національний аграрний університет, 3 курс, група 33 МПО. 24(0.21%)
73.Бондар Олена Олександрівна, Вінницький аграрний національний університет, факультет менеджменту , МО-10 МАГ. 23(0.2%)
11.Кір'якова Анна В’ячеславівна, Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 1курс, 110-б, та Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 2 курс, група МР-21д. 22(0.19%)
12.Кривешко Інна Анатоліївна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 3 курс, група ВМ. 22(0.19%)
72.Яворська Юлія Миколаївна, Національний медичний університет,ім. М.І.Пирогова, 5 курс, група 8-б. 22(0.19%)
83.Бабійчук Михайло Васильович, Вінницький національний технічний університет; Інститут будівництва теплоенергетики та газопостачання; 2 курс; група 1БТ-09. 21(0.19%)
95.Оржихівський Дмитро Сергійович, Вінницький факультет менеджменту та бізнесу Київського університету культури, 5курс, група ДЗС 126. 21(0.19%)
114.Поліщук Лілія Юріївна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 3 курс, група Б. 21(0.19%)
58.Костишин Олександр Сергійович, Вінницький національний аграрний університет,2 курс, група 22М. 20(0.18%)
94.Присяжнюк Юрій Олександрович, Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, 5 курс, групаФ-71.  20(0.18%)
68.Темчишена Анна Вікторівна, Вінницький національний технічний університет, факультет ФЕЛТ, група О-07. 19(0.17%)
111.Гриньова Юлія Петрівна, Вінницький торговельно-економічний інститут, 4 курс, група дф-41в. 18(0.16%)
6.Бурлак Михайло Геннадійович, Вінницький коледж Національного університету харчових технологій, 3 курс, група 3АМ1. 16(0.14%)
127.Шляховий Тарас В’ячеславович, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 3 курс, група ДФК 31. 16(0.14%)
21.Висоцька Євгенія Олександрівна, Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, 2 курс, група ЕПП-21 . 15(0.13%)
129.Кононенко Марина Ігорівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 3 курс, група ГРС-31. 15(0.13%)
34.Сеник Сергій Анатолійович, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 5 курс, група ТКЛ-51 (с). 14(0.12%)
39.Заплетнюк Олена Дмитрівна, Вінницький національний технічний університет, 3 курс, група ТКп-08 4. 14(0.12%)
79.Тарасенко Олександр Сергійович, Вінницький торгово-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група ДФ-42д.  14(0.12%)
32.Павлюк Олександра Ігорівна, Вінницький національний технічний університет, 3 курс, група 2БТ-08. 13(0.11%)
26.Васькевич Мирослав Васильович, Вінницький національний технічний університет, 2-й курс, група 1РТр-09. 12(0.11%)
10.Орлова Вікторія Анатоліївна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 5 курс, група УДФР 51з. 11(0.1%)
64.Нікітюк Володимир Юрійович, Вінницький Національний Технічний Університет, 4 курс, група 2МОф-07. 11(0.1%)
90.Сметанська Юлія Сергіївна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, Група МТІ-41д.  11(0.1%)
28.Матковський Богдан Михайлович, Вінницький національний технічний університет, 5 курс, група МБ м-06. 10(0.09%)
65.Рожко Володимир Вікторович, Вінницькому національному аграрному університеті, 3 курс, група 33-ДРУ. 10(0.09%)
115.Климчук Інна Михайлівна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 2 курс, група Бм. 10(0.09%)
131.Антонюк Віталій Павлович, Вінницький національний технічний університет, 4 курс, група 1Б-07. 10(0.09%)
27.Вербенко Ольга Володимирівна, Вінницький державний педагогічний університет, група 5 АМ. 8(0.07%)
117.Мельник Олена Анатоліївна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група МТІ-41 д. 8(0.07%)
104.Філіппов Олег Вікторович, Вінницький національний технічний університет, 1 курс, група 1АМ3-06. 7(0.06%)
40.Слушна Юлія Ігорівна, Вінницький Інститут Економіки Тернопільського Національного Університету, 3 курс, група Фвн-33. 6(0.05%)
29.Доценко Анна Володимирівна, Вінницький національний технічний університет, 4 курс, Уб-07.  5(0.04%)
52.Довбищук Олена Олександрівна, Вінницький національний аграрний університет,4 курс . 5(0.04%)
118.Станчук Марія Миколаївна, Вінницький торгово-економічний інститут, 3-й курс, група ГРС-31. 5(0.04%)
136.Костюк Ірина Юріївна, Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, медичний факультет №1,5 курс, 6 група. 5(0.04%)
85.Хоменко Марина Олександрівна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 4 курс, група МТІ-41. 4(0.04%)
87.Толкачов Дмитро Валерійович, Вінницький національний технічний університет, 5курс, група 2АВ-01. 4(0.04%)
50.Бережнюк Марина Анатоліївна,Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 5 курс, група ДФ-52. 3(0.03%)
53.Лигін Євген Олександрович, Вінницький Державний Педагогічний Університет ім. М.Коцюбинського, 5 курс, група «Г». 3(0.03%)
88.Топін Юрій Петрович, Вінницький національний технічний університет, 5 курс, група ІІС-06. 3(0.03%)
98.Атарщикова Анна Миколаївна Вінницький національний технічний університет, 2 курс, група 2 ЕКО-09. 3(0.03%)
101.Солодкий-Мельник Леонід Костянтинович, Вінницький інститут конструювання одягу та підприємництва, 1 курс, група 1-ЕО. 3(0.03%)
102.Ничипоренко Наталія Сергіївна, Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, 3 курс, група Г. 3(0.03%)
120.Рачок Анастас я Юріївна, Вінницька філія ВНЗ «Європейський університет» 2 курс, 21-Д група.  3(0.03%)
93.Заика Тетяна Сергіївна, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 2 курс, група МОт-21. 2(0.02%)
113.Каричківський Андрій Володимирович, Вінницький національний технічний університет, 5 курс, група ТЕ - 10. 2(0.02%)
124.Ткаченко Олександр Сергійович , Вінницький торгово-економічний інститут, 3 курс, група УТСМ-31. 2(0.02%)
63.Нікітюк Анна Олегівна, КНУТД, 1 курс, група БПМКД-10. 1(0.01%)
71.Шевчук Дар`я Володимирівна, Вінницький національний технічний університет, 2 курс, група БМ-09. 1(0.01%)
86.Овчарук Наталія Анатолівна, Вінницький торговельно-економічний інститут, 4 курс, група ДФК-42.  1(0.01%)
103.Войтюк Марина Сергіївна, Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова, 5 курс, група 6-А. 1(0.01%)
126.Кукурудзяк Катерина Юріївна, Вінницький коледж національного університету харчових технологій, 3курс, група 3 КД. 1(0.01%)
134.Лисюк Анна Володимирівна, Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, 2 курс, група 7-б.  0(0%)
137.Білоус Олена Валеріївна, Вінницький державний педагогічний університетім. М. Коцюбинського, 1-й курс, група 1В.  0(0%)
Всего: 11349 

Вернуться





Rambler's Top100


идея, программирование:
Alex Pankratov
дизайн: Sergey Ukolov
Реклама

Rambler's Top100
TigVote ver 2.05 online © 2000-2002